Kies uw taal
Dakbedekking

    RENOLIT UW PARTNER IN KUNSTSTOF DAKSYSTEMEN

    De voorbije 40 jaar is de range kunststof dakbanen en daksystemen van RENOLIT uitgegroeid tot één van de meest volledige en innovatieve op de markt. 

    Onze dakproducten worden wereldwijd ingezet in renovatie- en nieuwbouwprojecten, dit zowel voor industriële platte daken als particuliere zichtdaken, groendaken en daken met een ecologische meerwaarde.

    Onze brede waaier van producten en systemen bieden een gepaste oplossing voor elk dak. 

    CONTACTEER ONS VOOR MEER INFORMATIE

    RENOLIT BELGIUM N.V.
    Phone: +32 55.3398.24
    Fax: +32 55.3186.58
    E-Mail: renolit.belgium@renolit.com

    Address: Industriepark De Bruwaan 43,
    9700 Oudenaarde, Belgium

    Mr. Mario Declercq (Sales Manager Benelux)
    mario.declercq@renolit.com
    Phone: +32 55/33.98.24
    Mobile phone: +32 475/93.89.91
    Fax: +33 55/31.86.58

    Ms. Jolien Haesebeyt (Deputy Sales Manager BNL)
    Jolien.Haesebeyt@renolit.com
    Phone: +32 55/33.97.40
    Mobile phone: +32 471/70.87.64
    Fax: +32 55/31.86.58

    Mr. Martin Bos (Area Manager North of the Netherlands)
    martin.bos@renolit.com
    Phone: +32 55/33.98.24
    Mobile phone: : +31 6 4687 4216
    Fax: +32 55/31.86.58

    Ms. Ann Van Houtte (Sales Assistant)
    Ann.VanHoutte@renolit.com
    Phone: +32 55/33.98.14
    Fax: +33 55/31.86.58

     

    Ms. Mariska Graveland (Area Manager South of the Netherlands)
    Mariska.Graveland@renolit.com
    Mobile phone: +31 646.764.420

    Ms. Regine Lambert (Sales Assistant South of the Netherlands)
    regine.lambert@renolit.com
    Phone: +32 55/33.98.31
    Fax: +32 55/31.86.58

    Mr. Frank Foque (Area Manager Limburg + Antwerpen + Vlaams-Brabant)
    Frank.foque@renolit.com
    Phone: +32 55/33.98.24
    Mobile phone: +32 471/70.79.31
    Fax: +32 55/31.86.58

    Ms. Francoise Evaert (Sales Assistant Limburg + Antwerpen + Vlaams-Brabant)
    Francoise.Evaert@renolit.com
    Phone: +32 55/33.98.24
    Fax: +32 55/31.86.58