DLACZEGO RENOLIT ALKORPLAN? PONIEWAŻ JEST NOWOCZESNYM WYKOŃCZENIEM BASENU

Wyjątkowe właściwości zbrojonych membran RENOLIT ALKORPLAN zapewniają najwyższy

poziom bezpieczeństwa i ochrony dla basenów. Więcej, RENOLIT ALKORPLAN gwarantuje wodoszczelność swoich membran w niecce basenu przez okres 10 lat! W tym okresie gwarantuje także zachowanie ich estetycznego wyglądu, obojętność na czynniki atmosferyczne i detergenty, stosowane do czyszczenia oraz odporność na zużycie.

Membrana RENOLIT ALKORPLAN składa się z dwóch elastycznych warstw polichlorku winylu, przeplecionych dla wzmocnienia siatką poliestrową. Membrany RENOLIT ALKORPLAN mogą być stosowane do różnorodnych typów konstrukcji basenu, w tym do: żelbetowych, stalowych, formowanych w szalunkach, drewnianych, ceramicznych i polietylenowych.

Proste w instalacji, łatwe w konserwacji i dostosowane do każdego kształtu, zbrojone membrany RENOLITALKORPLAN są inteligentną alternatywą dla tradycyjnych wykończeń basenów.

Ale przede wszystkim, RENOLIT ALKORPLAN zainstalowany prawidłowo przez przeszkolonychinstalatorów jest jedynym systemem, który zapewnia wodoszczelność.

Szybki i łatwy sposób instalacji na każdym rodzaju powierzchni oraz zdolność do przystosowania się do wszystkich kształtów sprawiają, że RENOLIT ALKORPLAN jest również najlepszym systemem do renowacji starych lub uszkodzonych basenów