Job

    Samodzielny Księgowy/Samodzielna Księgowa

    Jako niezależne przedsiębiorstwo rodzinne Grupa RENOLIT od ponad 75 lat wyznacza standardy jakości i innowacji. Aby nasi klienci mogli zaufać tej obietnicy zachowania jakości, ponad 5000 naszych pracowników w 30 lokalizacjach na całym świecie nieustannie opracowuje produkty wyznaczające przyszłe kierunki dla wszystkich ważnych i kluczowych gałęzi przemysłu. Innowacyjność, kompetencje i solidność naszych pracowników stanowią siłę napędową naszego wspólnego sukcesu. Otwartość na świat i współpraca partnerska kształtują kulturę naszego przedsiębiorstwa, podobnie jak najlepsze warunki pracy oraz interesujące perspektywy zawodowe.

    Twoje zadania w RENOLIT

    • Kontrolowanie dokumentów księgowym pod względem merytorycznym i formalnym, księgowanie dokumentów.
    • Przygotowywanie deklaracji podatkowych.
    • Przygotowywanie sprawozdań finansowych.
    • Przygotowywanie i realizację przelewów bankowych.
    • Budżetowanie i kontrolę kosztów.
    • Kontakty z bankami oraz audytorami.
    • Przygotowywanie raportów grupowych.
    • Raportowanie do NBP.

    Czego oczekujemy

    • Wykształcenie kierunkowe.
    • Minimum 5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze księgowości.
    • Znajomość zagadnień księgowych umożliwiająca samodzielne wykonywanie obowiązków.
    • Znajomość Ustawy o Rachunkowości.
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację.

    Co oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w polskim oddziale międzynarodowej organizacji.
    • Możliwość rozwijania kompetencji zawodowych.
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.

    kluczowe fakty

    LokalizacjaRENOLIT Polska Sp.z.o.o
    Etap karieryProfesjonalista
    Publikacja06.07.2022
    Data rozpoczęciajak najszybciej
    Godziny pracy40

    Nie możemy się doczekać, by cię poznać. Wyślij do nas swoją aplikację.