MEMBRANSIZ BİR ISIL FORM TESİSİNDE 3B İŞLEME ÖRNEĞİ

Şekillendirilebilme, yapay termpoplastiklerin en önemli özelliğidir. Isıya tabi tutulurlar ve örneğin kabartma, presleme ya da vakumla biçimlendirilirler.

Isıl biçimlendirme, sentetik folyoların işlenmesi alanında onlarca yıldır kanıtlanmış bir yöntemdir. Üç boyutlu üst yüzey kaplamasına imkân verir ve küçük miktarlarda, hatta tek tek parçalar olarak işlenebilir.

RENOLIT 3B folyoları, alışılagelmiş ısıl form preslerine işlenmeye uygun, yüksek kaliteli termoplastik laminatlardır. Bu folyolar tek bir geçişte taşıyıcı malzemeyi – bu bağlamda MDF – kaplar ve en ince yapılara bile kolayca uyar. Araştırma ve Geliştirme bölümümüz müşterilerimiz için numuneler ve prototipler sağlayacak durumdadır.

Üç boyutlu folyolarımızın daha ileri işlenmesi gerekli uzmanlığa ve bu teknolojinin gerektirdiği makina parkına sahip, uzman kuruluşlar tarafından gerçekleştirilir.

Bu kuruluşlarla uzun yıllara ve güvene dayanan bir işbirliğimiz vardır ve uzmanlıkları  RENOLITDESIGN  ağının bir parçası olarak müşterilerimizin hizmetindedir.

 

 

Thermoforming