3D Uygulamalar

3D uygulamalar için termoplastik kaplamalar alanında pazar lideri olan RENOLIT tasarım, kalite ve genel performans açısından en zorlu taleplere uygun yüzeyler geliştiriyor. 3D kaplamalarımız mutfak, yatak odası ve banyo mobilya bileşenlerinin üretiminde kullanılmaktadır. Sınırsız seçenek sayesinde, perakende iç mekânları, konaklama alanları ve ofis alanları için yenilikçi çözümler de sunuyor.
 
Yeni teknolojilerde ve üretimde yapılan sürekli yatırımlar üstün performans özelliklerine sahip malzeme üretimini sağlamıştır. Hem RENOLIT COVAREN hem de RENOLIT ALKOREN mükemmel mekanik dirence, ışık haslığına ve pas direncine sahiptir. Bu malzemeler olağanüstü boyutsal dengeye sahiptir ve mutfak ortamında sık sık karşılaşılan sıcaklıklara karşı dayanıklıdır. RENOLIT 3D kaplama yüzeyi, kullanılmakta olan malzemeleri koruyan çizilmeye karşı dayanıklı vernik ile kaplanmıştır, bunun yanında aşınmaya ve yırtılmaya karşı dirençli olunmasını sağlar. Kaplamanın arka kısmı dayanıklı ve uzun süre muhafaza edilecek bağlantıyı korumak adına özel bir astar ile kaplanmıştır. Bu astar, dünyanın önde gelen yapışkan sistemleri ile uyumlu olması için özel olarak geliştirilmiştir.
 
RENOLIT 3D kaplamaları, ısıyla şekil verme işlemini kullanarak işlenmiş lif levha (MDF) laminasyonu için dekoratif bir yüzey olarak sunulur. Malzemelerimiz için ideal işleme koşullarını temin etmek adına, size işleme, depolama ve temizlik hakkında öneri ve destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.
 
Yeni ürün yelpazemizdeki çoğu renk ve dekor, dünyanın önde gelen dekoratif panel, laminat ve kâğıt üreticileri ile uyumludur. Mevcut renk ve dekor referans listesi talep üzerine sunulur. Tasarımcılar bu malzemeleri bir araya getirerek göze hitap eden mobilyalar üretmekte ve baş döndürücü iç mekân projeleri oluşturmaktadır.