3D APLIKACE

Jako přední výrobce termoplastických fólií pro 3D tváření vyvíjí RENOLIT povrchy, které splňují nejvyšší nároky na design, kvalitu a parametry. Naše 3D fólie jsou používány například pro výrobu nábytkových čel pro kuchyně, ložnice a koupelny. Ovšem díky své téměř neomezené rozmanitosti, nabízejí 3D folie i zajímavá řešení pro výstavbu nejrůznějších objektů a prodejen, včetně sektoru kancelářského nábytku.

Neustále investujeme do nových materiálových a výrobních technologií, abychom zajistili trvale vysokou úroveň výroby a nejlepší materiálové vlastnosti našich produktů. Mechanická odolnost, barevná stálost a odolnost vůči tvorbě skvrn … to jsou některé z předností produktů RENOLIT COVAREN a RENOLIT ALKOREN. Obě folie vás o své kvalitě navíc přesvědčí vás i vynikající tvarovou stálostí a odolností vůči vysokým teplotám. 

Povrch 3D fólií RENOLIT je ošetřen lakem odolným vůči poškrábání, který chrání vlastní fólii a zabraňuje jejímu opotřebení. Zadní strana fólie je natřena speciálním adhezivním prostředkem, který zaručuje trvalé a pevné spojení s nosným materiálem. Prostřednictvím tohoto speciálně vyvinutého adhezivního prostředku nabízíme řešení kompatibilní s předními světovými lepicími systémy.

Při dekorativním potahování nosných desek z MDF jsou 3D fólie RENOLIT zpracovávány pomocí membránových nebo vakuových lisů. Abychom vám zaručili optimální podmínky pro zpracování našich produktů, rádi vám poskytneme podrobné informace na téma zpracování, skladování a čištění našich 3D fólií.

U naší, nové skladem držené kolekce s širokou paletou barev a dekorů, jsme zajistili optimální kombinaci dekorů ve spolupráci s předními výrobci nosných materiálů a povrchů a s tiskárnami. Jejich aktuální seznam vám rádi na přání poskytneme. Designéři tak mohou bez problémů vzájemně kombinovat materiály čel a korpusů a navrhovat tak líbivý nábytek i působivé interiéry.