DLACZEGO RENOLIT ALKORPLAN? PONIEWAŻ JEST NOWOCZESNYM WYKOŃCZENIEM BASENU

Wyjątkowe właściwości zbrojonych membran RENOLIT ALKORPLAN zapewniają najwyższy

poziom bezpieczeństwa i ochrony dla basenów. Więcej,RENOLIT ALKORPLAN gwarantuje wodoszczelność swoich membran w niecce basenu przez okres 10 lat! W tym okresie gwarantuje także zachowanie ich estetycznego wyglądu, obojętność na czynniki atmosferyczne i detergenty, stosowane do czyszczenia oraz odporność na zużycie.

Membrana RENOLIT ALKORPLAN składa się z dwóch elastycznych warstw polichlorku winylu, przeplecionych dla wzmocnienia siatką poliestrową. MembranyRENOLIT ALKORPLAN mogą być stosowane do różnorodnych typów konstrukcji basenu, w tym do: żelbetowych, stalowych, formowanych w szalunkach, drewnianych, ceramicznych i polietylenowych.

Proste w instalacji, łatwe w konserwacji i dostosowane do każdego kształtu, zbrojone membrany RENOLIT ALKORPLAN są inteligentną alternatywą dla tradycyjnych wykończeń basenów.

Ale przede wszystkim, RENOLIT ALKORPLAN zainstalowany prawidłowo przez przeszkolonych instalatorów jest jedynym systemem, który zapewnia wodoszczelność.

Szybki i łatwy sposób instalacji na każdym rodzaju powierzchni oraz zdolność do przystosowania się do wszystkich kształtów sprawiają, że RENOLIT ALKORPLAN jest również najlepszym systemem do renowacji starych lub uszkodzonych basenów