HAYALLERİNİZE UYGUN TASARIMLAR!

MUTFAK AHŞAP CEPHELERİ, MOBİLYA YÜZEYLERİ, DUVAR DEKORLARI - TASARIM GELİŞTİRİCİLERİMİZ İLE BİRLİKTE KENDİ TASARIM ANLAYIŞINIZI OLUŞTURUN

3-D Custom Solutions
3-D Custom Solutions


Bir ortağınız olarak RENOLIT ile birlikte, genel kullanım alışkanlıklarının ve piyasa trendlerinin her zaman önüne geçersiniz. Dekorlarımız şu anki ve gelecekteki tasarım trendlerini yansıtmakta ve çeşitli stilleri dikkate almaktadır.
 
Yeni görsel ve hissel deneyimler elde edeceğiniz, hepsi de göz alıcı parlaklıkta büyüleyici geniş renk koleksiyonumuzdan ve yüzey yapılarından istediğinizi seçin. İster gerçekçi ister fantastik bir şey arayın, dekor yelpazemizde size uygun bir şey olacaktır. Süper mattan yüksek parlaklığa, yumuşak dokunuştan derin kabartmaya kadar çok farklı ürünler sunuyoruz.
 


Özel bir dekoru denemek mi istiyorsunuz, tümüyle size özel bir şey mi arıyorsunuz, bir dizayn farklılığı veya tümüyle yeni bir tasarım mı hedefliyorsunuz? Deneyimli renk ve tasarım ekibimiz size karar verme sürecinde yardımcı olacak, trend ve olasılıklar hakkında size tavsiyelerde bulunacak ve sizinle birlikte renk laboratuvarımızda istediğiniz dekoru geliştirecektir.
 


Açık Bir Şekilde İstenen Ekstra Özellikler:


• Müşteriye özel üretim süreçleri ile uyumlu
• Özel üretim teknolojilerinin gelişimi
• Belli uygulamalar için ortama dayanıklı yüzeyler geliştirme
• Gelişmiş teknik özelliklere sahip yüzeyler geliştirme
• Yeni uygulama ve pazarlar geliştirme