RENOLIT 2D KAPLAMALAR – HAYALLERİNİZİN ERİŞEBİLDİĞİ YERE KADAR


Dekoratif yüzey malzemeleri söz konusu olduğunda,RENOLIT ilk tercihiniz olacaktır. 2D ürün yelpazesini farklı kılan, yaratıcı deneyim ve en yüksek tasarım standardı ile birleştirilmiş teknik deneyim ve tecrübedir. Bir RENOLITmüşterisi olarak, neredeyse tüm uygulamalar için kullanılabilecek eksiksiz kalite, özellik ve işleme seçenekleri arasından seçim yapabileceğiniz yüksek düzeyde iyileştirilmiş 2D endüstriyel kaplamalara sahipsiniz.

Mobilya söz konusu olduğunda, kesitlere, dolap kapılarına, çekmecelere ve diğer bileşen parçalarına güzellik ve performans sunar. İç kaplamalar söz konusu olduğunda, oda kapılarını, duvar ve tavan panellerini ve hatta soğutuculu kamyon ve soğuk depolama alanlarını dekoratif bir şekilde kaplar. Karavan sektörü RENOLIT kaplamalarını araçların iç kısımlarının döşenmesi için kullanır ve tüketici elektroniği sektörü bu kaplamaları hoparlörlerin dekoratif yüzeyi olarak kullanır.

Dış mekanda, bazı kaplamalarımız dış ortama karşı koruma sağlar ve garaj kapısı, jaluzi, römork parçaları, vb. süslemek için kullanılabilir. Malzemelerimiz ayrıca sık sık gemilerin iç kaplamasında ve yasal açıdan zorunlu standartların karşılanmasının gerekli olduğu kamu binaları mobilyalarında kullanılır.


MARKALARA GÖRE 2B ÜRÜNLERE GENEL BAKIŞ