RENOLIT 3D CUSTOM SOLUTIONS

ZASADA RENOLIT „WYPOWIEDZ ŻYCZENIE“

JESZCZE NIGDY NIE POJAWIŁO SIĘ TAK WIELE TRENDÓW W TAK KRÓTKIM CZASIE.

Upodobania do kolorów, materiałów i dekorów zmieniają się w zastraszającym tempie, a wymagania użytkowników są tak zróżnicowane jak nigdy przedtem. Wraz z dewizą „Wypowiedz życzenie“, którą kieruje się RENOLIT , nadajemy trendom coraz większego zróżnicowania i indywidualizmu.

Oznacza to konkretnie, że podczas opracowywania i produkcji wysokogatunkowych termoplastycznych folii dla branży projektowania wnętrz, mebli i wyposażenia obiektów koncentrujemy się na spełnianiu indywidualnych życzeń.

Opracowujemy rozwiązania nastawione specjalnie na obszar zastosowań u klientów. Wykorzystujemy do tego zakrojoną na szeroką skalę, całościową wiedzę koncernu RENOLIT.

Zróżnicowane zastosowania naszych folii oraz intensywna współpraca z klientami stworzyły kapitał wiedzy, z którego korzysta wiele branż. To aspekt, który uwidoczniony jest także w naszym rozbudowanym portfolio. Oferujemy zatem nie tylko okleiny do mebli kuchennych, mieszkaniowych, sprzętu HIFI, drzwi czy elementów ściennych, ale i specjalne rozwiązania dla sprzętu AGD, wyposażenia sklepów oraz powłoki do zastosowania technicznego w obiektach.

Obojętnie do jakiego zastosowania potrzebujesz dopasowanego rozwiązania, obojętnie o czym marzysz – wezwij nas na pomoc! Może już nad tym pracujemy.

MEBLE I WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

ZASTOSOWANIA TECHNICZNE

ZASTOSOWANIA PODŁOGOWE