TWOJA OSOBA KONTAKTOWA

Wybierz swoją osobę kontaktową. RENOLIT DESIGN jest dostępny na całym świecie

DALSZE INFORMACJE

DO POBRANIA ZDJEҪIA RENOLIT 2D STOCK RANGE

 

FOLIE 2D RENOLIT – ZRÓŻNICOWANE PODOBNIE JAK TWOJE POMYSŁY

W kwestii uszlachetnienia powierzchni RENOLIT jest liderem wśród Twoich partnerów: wiedza techniczna i wieloletnie doświadczenie połączone z radością eksperymentowania i wysokimi wymaganiami względem wzornictwa są wyznacznikiem naszego asortymentu. Jako klient firmy RENOLIT masz dostęp do szerokiej gamy wysoko-zaawansowanych technologicznie folii przemysłowych 2D, posiadających najróżniejsze jakości wykończenia, właściwości i możliwości obróbki, dzięki czemu nadają się do prawie wszystkich obszarów zastosowania.

Upiększają meble i chronią profile, drzwi szafy, szuflady i inne elementy konstrukcyjne. W aranżacji wnętrz służą do uszlachetniania drzwi wewnętrznych lub paneli ściennych i sufitowych, a także wnętrz pojazdów i pomieszczeń chłodniczych. Przemysł caravaningowy korzysta z folii RENOLIT do wyposażenia wnętrz swoich pojazdów, a branża HiFi ceni je jako dekoracyjną osłonę swoich głośników.

Niektóre z naszych folii do użytku zewnętrznego oferują długoletnią ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Stosowane są jako wierzchnia warstwa bram garażowych i żaluzji, elementów konstrukcyjnych pojazdów i przyczep itp. W przypadku aranżacji wnętrz statków nasze dekory posiadają przewidziane przepisami właściwości takie jak dla budynków użyteczności publicznej, dlatego również i tutaj znajdują często zastosowanie.


PRZEGLĄD PRODUKTÓW 2D W ZALEŻNOŚCI OD MARKI